Virgil Abloh patvirtino apie naują Off-White ir Nike Dunk collab'ą

2020 Gegužės 23 iš Prekių naujienos

Praėjusių metų pabaigoje pristatęs net tris naujus Off-White x Nike Dunk Low modelius, Virgil Abloh patvirtino, kad ir toliau bendradarbiaus su Nike ir nauji Dunk'ai pasirodys jau visai netrukus.

Prieš kelias dienas savo Instagram Live paskyroje dizaineris pranešė, kad nauji Off-White x Nike Dunk modeliai jau matosi horizonte bei pasidalino naujausio projekto pradinės stadijos eskizais, iš kurių galima spėti, kad naujieji kedai taip pat bus žemo profilio, nors pats Abloh šio fakto ir nepatvirtino. 

Pasidalinęs šia pikantiška naujiena ir sužadinęs fanų apetitą, Abloh dar šiais metais turėtų pristatyti tris skirtingus Off-White x Nike Rubber Dunk spalvų derinius. Visi laukiame, kada Abloh ir Nike paskelbs tikslią savo bendro kūrinio - pasirodymo datą, tad nepamirškite ir toliau sekti mūsų naujienų.

Naujas blokas
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Galerija
Galerija
Žemėlapis
Žemėlapis
Prekės
Prekės
Array
Prekių dėžutė
Prekių dėžutė
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Žemėlapis (Renginiai)
Žemėlapis (Renginiai)
Array
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą

Off-White (stylized as OFF-WHITE c/o VIRGIL ABLOH) is an Italian luxury fashion label founded by American designer Virgil Abloh. The company was incorporated in Milan in 2012. Off-White has 49 independent stores and is carried by stores including Barneys, Selfridges, Harrods and Le Bon Marché.

The brand's ... Plačiau