Off-White x Jordan 4 prekyboje pasirodys liepos mėnesio pabaigoje

2020 Birželio 13 iš Prekių naujienos

Dar visai neseniai džiaugėmės naujausiais Off-White x Air Jordan 5 kedais, o Virgil Abloh vėl turi fanams paruošęs šį tą naujo ir pikantiško – gali būti, kad šiais metais sulauksime dar vieno Air Jordan modelio, šįkart Air Jordan 4

2020-2021 m. rudens-žiemos moteriškų batų kolekcijos pristatymo metu ant podiumo neliko nepastebėti Off-White x Air Jordan 4 kedai, kurie taip pat pristatyti Abloh Figures of Speech parodoje Čikagos šiuolaikinio meno muziejuje. Panašiai kaip ir ankstesniuose modeliuose, šių batelių esmę kuria dekonstrukcinis įvaizdis ir toninis kreminis spalvų derinys, o išskirtinumas – jau pažįstamose detalėse, tokiose kaip „Air“ ženklas ant pado šono, kreminės spalvos zip-tie raišteliai ir kabanti etiketė. 

Kol kas nei Abloh, nei Jordan Brand dar nepatvirtino, kad šis Off-White x Air Jordan 4 modelis išties pasirodys prekyboje, tačiau naujienų portalų atstovas py_rates jau nutekino, kad $200 kainuosiantys kedai turėtų pasirodyti dar šios vasaros pabaigoje ir bus tik moteriškų dydžių.

Naujas blokas
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Galerija
Galerija
Žemėlapis
Žemėlapis
Prekės
Prekės
Array
Prekių dėžutė
Prekių dėžutė
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Žemėlapis (Renginiai)
Žemėlapis (Renginiai)
Array
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą

Off-White (stylized as OFF-WHITE c/o VIRGIL ABLOH) is an Italian luxury fashion label founded by American designer Virgil Abloh. The company was incorporated in Milan in 2012. Off-White has 49 independent stores and is carried by stores including Barneys, Selfridges, Harrods and Le Bon Marché.

The brand's ... Plačiau